Trygg og rask levering
Til kassen
Totalt: 0

Meny

Logg inn

Handlekurv / 0 produkter

Handlekurven er tom

Usikker på hvor du skal starte?
Se våre nyheter
TOTALT 0,-
Trygg og rask levering | Gratis frakt over 2500,- | Norsk nettbutikk

Nettverk

Bilde av XMS-2624P 26-Port/24 PoE+ Gigabit managed switch

Art.nr: LUX-XMS-2624PE

30.775,-
Bilde av AMS-1208PE AV series 12-Port/8 PoE+ Gigabit managed switch
Bilde av XGS-1008E unmanaged 8-Port Gigabit desktop switch
Bilde av AGS-1008ME AV Series 8-Port unmanaged Gigabit switch utgått
Bilde av XGS-1005E 5-Port Gigabit desktop switch

Art.nr: LUX-XGS-1005E

1.263,-
Bilde av Luxul Wireless Controller for Accesspoints

Art.nr: LUX-XWC-1000E

7.525,-
Bilde av AMS-1816P AV series 18-Port Gigabit PoE+ L2/L3 managed switch
Bilde av Luxul Switch Managed 12P/8PxPoE+ Gigabit L3 130W POE, port front
Bilde av Luxul Power Supply POE+ Injektor 30W (802.3-AF/AT)
Bilde av SW-610 48-Port Gigabit PoE+ L2 L3 managed switch with 4 SFP+
Bilde av Tesira Connect - Switch AVB 5-port (4xPoE+)
Bilde av GigaCore12 switch, 12x1Gbps ethercon, AVB Ready

Art.nr: LUM-GIGACORE-12

32.363,-
Bilde av SW-100-04P unmanaged switch 4+1-Port Gigabit PoE+ 58W
Bilde av GigaCore10 switch, 8x1G ethercon, AVB, m/PoE

Art.nr: LUM-GIGACORE-10-POE

42.400,-
Bilde av GigaCore10 switch, 8x1G ethercon+2xOpticalC DUO MM, AVB, PoE

Art.nr: LUM-GIGACORE-10-NDM-POE

57.788,-
Bilde av Switch 8 Port Gigabit PoE+92W w/Uplink

Art.nr: LUX-SW-100-08P

5.125,-
Bilde av SW-100-05PD 5-Port unmanaged PoE+ switch with PoE passthrough
Bilde av GigaCore16RFO, 12x1G ethercon+4xOpticalC DUO MM, AVB, PoE

Art.nr: LUM-GIGACORE-16RFO-NDM-POE

115.663,-
Bilde av Tesira Connect - Switch AVB/Dante bridge 5-port (4xPoE+)
Bilde av 1GB multimode duplex SFP modul 850nm

Art.nr: LUX-1G-MM-DX-LC

3.150,-
Bilde av 10GB Multimode Duplex SFP+ Modul 850nm

Art.nr: LUX-10G-MM-DX-LC

3.363,-
Bilde av Brakett for
Bilde av XMS-1010PE 10-Port/8 PoE+ Gigabit managed switch utgått
Bilde av GigaCore 20t – 16x1G – 4x10G(SFP+) – PoE++

Art.nr: LUM-GIGACORE-20t-10G-POE

92.875,-
Bilde av GigaCore 20t – 16x1G – 4x10G(SFP+)

Art.nr: LUM-GIGACORE-20t-10G

76.925,-
Bilde av GigaCore 18t – 16x1G – 2x10G(SFP+)

Art.nr: LUM-GIGACORE-18t-10G

57.225,-
Bilde av GigaCore 16t-1G

Art.nr: LUM-GIGACORE-16t-1G

37.525,-
Bilde av AMS-2624PE AV series 26-Port/24 PoE+ Gigabit managed switch
Bilde av GigaCore 30i – 24x1G – 6x10G(SFP+) – PoE++

Art.nr: LUM-GIGACORE-30i-POE-10GB

76.075,-
Bilde av GigaCore 30i – 24x1G – 6x10G(SFP+)

Art.nr: LUM-GIGACORE-30i-10GB

59.663,-
Bilde av SW-510 48-Port Gigabit PoE+ L2 L3 managed switch with 4 SFP
Bilde av GigaCore 16t-1G-PoE++

Art.nr: LUM-GIGACORE-16t-1G-POE

53.475,-
Bilde av GigaCore 18t – 16x1G – 2x10G(SFP+) – PoE++

Art.nr: LUM-GIGACORE-18t-10G-POE

73.175,-
Bilde av Luxul SFP+ 10 Gigabit Stacking Cable

Art.nr: LUX-CAB-05SFP10G

3.138,-
Bilde av XFS-1816PE 18-Port/16 PoE+/2 Gigabit uplink smart switch utgått
Bilde av Switch GigaCore 30i – 24x1G – 6x1G (SFP+) – PoE++

Art.nr: LUM-GIGACORE-30I-24X1G-6SFP-POE

72.588,-